Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Świerklaniec w okresie świątecznym
Widok z lotu ptaka na Świerklaniec / Marek Slusarczyk / Wikimedia / CC BY-SA 3.0
W związku z okresem świątecznym wprowadzone zostaną zmiany w organizacji pracy Urzędu Gminy Świerklaniec oraz jednostek towarzyszących.
3 kwietnia (Wielki Piątek) urząd będzie czynny w skróconych godzinach – od 7:30 do 13:00.
Dodatkowo, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Świerklańcu pozostanie nieczynny w Wielką Sobotę, przypadającą 4 kwietnia 2026 roku.
Zmiany obejmą również funkcjonowanie Punktu Konsultacyjno-Informacyjnego programu „Czyste Powietrze”, który będzie nieczynny 7 kwietnia 2026 roku.
Urząd przeprasza mieszkańców za ewentualne utrudnienia i zachęca do uwzględnienia zmian przy planowaniu wizyt.
Źródło: Urząd Gminy Świerklaniec