Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Życzenia na Święta Wielkanocne

29 marca, 2024

Wspaniałych Świąt Wielkanocnych wypełnionych rodzinną atmosferą. Niech świąteczny czas przyniesie wraz z celebrowaniem tradycji jak najwięcej zdrowia i wiosenny, optymistyczny nastrój - życzą: Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl i Przewodniczący Rady Gminy Świerklaniec Jarosław Wasążnik.

Treść: Wspaniałych Świąt Wielkanocnych wypełnionych rodzinną atmosferą. Niech świąteczny czas przyniesie wraz z celebrowaniem tradycji jak najwięcej zdrowia i wiosenny, optymistyczny nastrój. Ilustracja: dwa zające odwrócone w stronę ruiny w Orzechu. Wokół nich kolorowe pisanki
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).