Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Życzenia świąteczne

22 grudnia, 2022

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok składają Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl oraz Przewodniczący Rady Gminy Świerklaniec Jarosław Wasążnik.

Życzenia świąteczne - grafika przedstawia zaprzęg na tle zimowego parku w Świerklańcu oraz dużej choinki z gwiazdą na czubku

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2023.
Gmina Świerklaniec
Świerklaniec – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. Została utworzona 1 października 1924 roku ze zlikwidowanego obszaru dworskiego Świerklaniec[2], a w późniejszych latach była powiększana o sąsiednie wsie. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).