Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

65 lat w małżeństwie? Jak najbardziej. Poznaj pary, które świętowały swoje jubileusze

23 maja, 2023

Niebagatelne staże – od pół wieku po nawet 65 lat w małżeństwie – obchodzili w dziś, kolejni tarnogórscy małżonkowie. W Urzędzie Miasta 12 par odebrało z rąk Burmistrza Miasta Arkadiusz Czech medale za miłość i wytrwałość.

Wszystkim odznaczonym jubilatom wręczono kwiaty, listy gratulacyjne i drobne upominki. Za kolejne lata w miłości, przyjaźni, wzajemnym zrozumieniu oraz zdrowiu wzniesiono uroczysty toast.
 
Tarnogórskie pary, które dziś obchodziły małżeńskie jubileusze:
 
65-lecie:
Erna i Zygmunt Krawczykowie
60-lecie:
Zofia i Jan Kuźniarzowie
55-lecie:
Regina i Alfred Tkoczowie
Henryka i Stanisław Lachowie
50-lecie:
Jolanta i Andrzej Szewerda
Anna i Piotr Trzejowie
Urszula i Marian Pelkowie
Irena i Bronisław Klimkowie
Bogusława i Zygmunt Chromiczowie
Krystyna i Szczepan Lindmajerowie
Lidia i Tadeusz Rogaccy
Joanna i Leszek Kiełbusiewiczowie
Danuta I Edward Gubałaowie

Zapraszamy do przesyłania lub przynoszenia zgłoszeń do Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich, Urząd Miejski, ul. Sienkiewicza 2, pok. 23 (parter). Można je pobrać na stronie e-urzad.tarnowskiegory.pl w zakładce: Sprawy Obywatelskie, https://www.e-urzad.tarnowskiegory.pl/Service/getServiceCard.html?id=100&ciid=72&pid=100

lub odebrać do wypełnienia w Urzędzie Miejskim przy ul. Sienkiewicza 2.

Jeśli mają Państwo pytania, nasi urzędnicy wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Telefon: 32 39 33 753 w poniedziałek w godz. 7.30-17.00, od wtorku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Świętujmy razem!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).