Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

9-latek odnaleziony. Policja dziękuje za udostępnianie informacji

07 lipca, 2023

9-letni Kacper z Bytomia w piątek rano wyszedł z domu. Do późnego wieczora trwały poszukiwania. Na szczęście chłopiec się odnalazł.

Ostatni raz chłopca widziano przy ul. Lelewela w Tarnowskich Górach. Dlatego szukała go tarnogórska policja. Na stronie i profilu publikowała prośbę o informacje.

Późnym wieczorem policjanci zauważyli chłopca w autobusie M3 w Bytomiu. Cały i zdrowy Kacper wrócił do domu.

Policja dziękuje za udostępnianie informacji.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).