Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Aktywne Tarnowskie Góry 2023

01 sierpnia, 2023

Tarnogórzaninie – w wakacje możesz skorzystać z tarnogóskiej Hali Sportowej za darmo!

W okresie 01.08-31.08 od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-17:00 udostępniamy dla wszystkich Tarnogórzan ARENĘ GŁÓWNĄ za darmo!

Oznacza to, że w tych godzinach można grać m.in. w koszykówkę, siatkówkę lub badmintona całkowicie za darmo. Jednakże przed wejściem na arenę należy okazać dokument potwierdzający zameldowanie w Tarnowskich Górach.

Rezerwacje można dokonać w BOK Hala Sportowa lub telefonicznie 32 393 39 31.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).