Piątek, 12 kwietnia 2024r. | Imieniny: Juliusza, Luboslawa, Zenona
Pokaż menu

Aktywne Tarnowskie Góry czyli Hala Sportowa za darmo!

30 czerwca, 2020

Jak co roku, przez całe wakacje (od 1 lipca do 31 sierpnia) arena główna Hali Sportowej będzie czekać na tarnogórzan za darmo w godz. 15.00-17.00.

W zależnosci od ilości chętnych i aktywności sportowych arena może być podzielona na trzy części.

Arena główna dostępna jest w dni robocze 15:00 – 17:00. Korzystanie z obiektu w tych godzinach jest bezpłatne – aby skorzystać z niej za darmo należy wykazać się meldunkiem w Tarnowskich  Górach. Wypożyczenie sprzętu dodatkowo płatne wg cennika. Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie zmienne.

Rezerwacje pod nr. tel. 32 39 33 951.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).