Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Aktywny Nastolatek

01 lipca, 2020

Hala Sportowa i i Park Wodny zaprasza młodzież w wielku 14 – 18 lat do udziału w zajęciach sportowych organizowanych przez Stowarzyszenie Sanus Vivere i dofinansowanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Zachęcamy do zapisów do grup:

– Gr.1 Squash we wtorki o godz. 15:00
– Gr.2 Wspinaczka w poniedziałki o godz. 15:00
– Gr.3 Siłownia z basenem w niedziele o godz. 15:00

Zajęcia Squasha i Wspinaczki obejmują opiekę instruktora i trwają 1 godzinę. Zajęcia Gr.  3 instruktor podczas 1 godziny siłowni, basen indywidualnie.

Koszt udziału w zajęciach 1 grupy to 40 zł miesięcznie. Można zapisać się do kilku grup.

Zapisy:
Biuro Obsługi Klienta w Parku Wodnym tel. 32 393 39 31
Biuro Obsługi Klienta w Hali Sportowej tel. 32 393 39 51
Tarnowskie Góry ul. Obwodnica 8

 

Przytpominamy, że w Hali i Parku realizowany jest obecnie program “Aktywny Senior” (więcej tu), w wakacje w godz. 15.00-17.00  w ramach akcji Aktywne Tarnowskie Góry arena główna Hali udostępniania jest za  darmo tarnogórzanom.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).