Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Aktywny senior

01 lipca, 2020

Wszystkie osoby w wieku 50+ zapraszamy do udziału w zajęciach sportowych w w Hali Sportowej i Parku Wodnym.

Zachęcamy do zapisów do grup:
– Gr. 1 Squash w niedziele o godz. 17:00 -18:00
– Gr. 2 Badminton w niedziele o godz. 16:00 – 17:00
– Gr. 3 Siłownia z basenem w środy o godz. 15:00 – 17:00

Zajęcia Squasha i Badmintona obejmują opiekę instruktora i trwają godzinę. Zajęcia Gr. 3 – instruktor podczas 1 godziny siłowni, basen indywidualnie.

Koszt udziału w zajęciach dofinansowanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki to 40 zł miesięcznie za jedną grupę. Można zapisać się do kilku grup jednocześnie.

Zapisy:
Biuro Obsługi Klienta w Parku Wodnym tel. 32 393 39 31
Biuro Obsługi Klienta w Hali Sportowej tel. 32 393 39 51

Przypominamy, że w Hali i Parku realizowany jest obecnie program “Aktywny Nastolatek” (więcej tu), w wakacje w godz. 15.00-17.00  w ramach akcji Aktywne Tarnowskie Góry arena główna Hali udostępniania jest za  darmo tarnogórzanom.

Aktywne Tarnowskie Góry czyli Hala Sportowa za darmo!

 

Aktywny Nastolatek
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).