Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

ANNUM Festival – już jutro o 21:00 w podcieniach rynku! 

29 lipca, 2021

ANNUM festival to wyjątkowa okazja i możliwość obcowania ze sztuką, to otwarcie okna na nowe spojrzenia, na konfrontacje, na świeży p o w i e w s z t u k i . . .

Sztuka od wieków najdawniejszych inspiruje, wyznacza nowe kierunki przekazując prawdę i piękno… Za każdym razem gdy jej doświadczamy, niczym orzeźwiający podmuch wiosennego wiatru, zabiera nas w niezwykłą podróż… W podróż do miejsc wyjątkowych, do świata harmonii, w którym wszystko, nadal jest możliwe…

Wakacje. Czas letnich podróży, poznawania, odkrywania i doświadczania.
Nie inaczej będzie podczas kolejnych wydarzeń ANNUM festival gdzie zetkniemy się z muzyką z najodleglejszych stron świata.

Stając u bram zmierzchu, w kameralnej atmosferze podcieni tarnogórskiego rynku w muzyczną podróż, w towarzystwie wysublimowanych dźwięków etnicznych instrumentów: suki biłgorajskiej oraz fideli płockiej zabierze nas Aleksandra Kauf-Tyrała.

Wydarzenie organizowane z udziałem publiczności.

WSTĘP WOLNY*

* w związku z obecnie obowiązującymi zasadami dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce ilość miejsc ograniczona.
* podczas wydarzeń organizowanych z udziałem publiczności, obowiązuje regulamin uczestnictwa w koncertach i wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie ART&SOUND w okresie obowiązywania ograniczeń i obostrzeń sanitarnych związanych z epidemią covid-19 w Polsce.

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).