Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

ANNUM Festival znów w wersji online

02 grudnia, 2020

W niedzielę 6 grudnia połączymy się z muzyką i melomanami na całym świecie przy okazji tegorocznej, 250. rocznicy urodzin Ludwiga van Beethovena – ostatniego z klasyków wiedeńskich, wielkiego kompozytora okresu klasycyzmu i prekursora romantyzmu w muzyce. Start koncertu o godz. 20.00.

Ta wielka postać wytyczyła kierunek rozwoju muzyki na cały XIX wiek i choć oczywiście najbardziej znany jest jako twórca swych 9 symfonii, to równie przełomowe i jakże odkrywcze były jego osiągnięcia w dziedzinie kameralistyki.

Usłyszymy wybór pieśni Ludwiga van Beethovena w interpretacji Dawida Biwo – bas oraz towarzyszącej mu przy pianoforte Katarzyny Drogosz.

ANNUM festival
DAS LIED
oglądaj on-line

06.12 godz 20:00

Dawid Biwo – bas
Katarzyna Drogosz- pianoforte

Szczegóły na www.annumfestival.pl

Link do transmisji on-line:
bit.ly/daslied2020  oraz https://youtu.be/8gbWKz8U24A

https://www.youtube.com/watch?v=8gbWKz8U24A&feature=youtu.be

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).