Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

ANNUM Festiwal w podcieniach

23 lipca, 2021

W piątek 30 lipca ANNUM Festiwal zagości w tarnogórskich podcieniach, gdzie zetkniemy się z muzyką z najodleglejszych stron świata.
W kameralną, muzyczną podróż, w towarzystwie wysublimowanych dźwięków etnicznych instrumentów: suki biłgorajskiej oraz fideli płockiej zabierze nas Aleksandra Kauf-Tyrała. Start o godz. 21.00.

ANNUM festival 2021
p o w i e w   s z t u k i . . .
Sztuka od wieków najdawniejszych inspiruje, wyznacza nowe kierunki przekazując prawdę i piękno…
Za każdym razem gdy jej doświadczamy, niczym orzeźwiający podmuch wiosennego wiatru, zabiera nas w niezwykłą podróż…
W podróż do miejsc wyjątkowych, do świata harmonii, w którym wszystko, nadal jest możliwe…
ANNUM festival to wyjątkowa okazja i możliwość obcowania ze sztuką, to otwarcie okna na nowe spojrzenia, na konfrontacje, na świeży
p o w i e w   s z t u k i . . .
Wakacje. Czas letnich podróży, poznawania, odkrywania i doświadczania.
Nie inaczej będzie podczas kolejnych wydarzeń ANNUM festival, gdzie zetkniemy się z muzyką z najodleglejszych stron świata.
Stając u bram zmierzchu, w kameralnej atmosferze podcieni tarnogórskiego rynku w muzyczną podróż, w towarzystwie wysublimowanych dźwięków etnicznych instrumentów: suki biłgorajskiej oraz fideli płockiej zabierze nas Aleksandra Kauf-Tyrała.
ANNUM festival
30.07.2021
TARNOWSKIE GÓRY
Podcienia Rynku
21:00
[ul. Rynek]
u bram
Program:
Muzyka świata
Wykonawcy:
Aleksandra Kauf-Tyrała – suka biłgorajska, fidel płocka, śpiewa
Wydarzenie organizowane z udziałem publiczności.
WSTĘP WOLNY*
* w związku z obecnie obowiązującymi zasadami dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce ilość miejsc ograniczona.
* podczas wydarzeń organizowanych z udziałem publiczności, obowiązuje regulamin uczestnictwa w koncertach i wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie ART&SOUND w okresie obowiązywania ograniczeń i obostrzeń sanitarnych związanych z epidemią covid-19 w Polsce regulamin dostępny tutaj
szczegóły na www.annumfestival.pl
wydarzenie na fb: https://fb.me/e/1wSgtDx7q

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).