Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

APEL: SPRZĄTAJMY PO SOBIE! – FILM

24 kwietnia, 2020

– Sprzątajmy po sobie! – apeluje pani Renata, jedna z osób sprzątających codziennie ulice w centrum Tarnowskich Gór.

W ostatnim czasie na ulicach, pod sklepami i na skwerach więcej jest dodatkowych śmieci i takich jak gumowe rękawiczki. Ludzie, którzy je sprzątają, narażają swoje zdrowie i życie. Szanujmy ich i ich pracę! Dziękujemy!

Ps. Ilość koszy na śmieci na ulicach wcale nie jest decydująca- najważniejsza jest dobra wola: jeśli ktoś nie chce śmiecić, doniesie odpady do najbliższego kosza albo schowa do kieszeni lub torebki, prawda?

 

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).