Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Awaria Systemu Rejestrów Państwowych

17 sierpnia, 2023

Z powodu  awarii Systemu Rejestrów Państwowych nie jest możliwe załatwienie w Urzędzie Stanu Cywilnego niektórych spraw.

Awaria powoduje niemożność wykonania większości czynności w Biurze Dowodów Osobistych, Ewidencji Ludności (np. meldunków), a w Urzędzie Stanu Cywilnego spraw takich jak rejestracja zgonów i urodzeń, małżeństw oraz wydawanie odpisów.

Za utrudnienia przepraszamy. Na razie nie mamy informacji o przewidywanym czasie usunięcia awarii.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).