Poniedziałek, 5 grudnia 2022r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty

Awarie prądu w mieście i powiecie

08 września, 2022

W związku z intensywnymi burzami w części Tarnowskich Gór nie ma prądu.

Awaria obejmuje m.in dzielnicę Centrum, Osadę Jana, Opatowice, Rybną oraz Boruszowice, Hanusek, Miedary, Laryszów, a także Świerklaniec, Nakło, Chechło i Miasteczko Śląskie.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.