Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Bajkowe Wzgórze ma 30 lat

20 lutego, 2023

365 miesięcy, czyli 10 967 dni, czyli 946 684 800 sekund! Takie wiekowe jest Przedszkole nr 17 na Osiedlu Przyjaźń. W piątek wychowankowie, grono pedagogiczne wraz z przyjaciółmi hucznie świętowali 30-lecie Bajkowego Wzgórza.

Na scenie w sali przedszkolnej tańczy grupa przedszkolaków w strojach krakowiaczków a dookoła dzieci przebrane za krasnoludki i ptaki.

Były występy wybitnych wychowanków (z grup Sówek, Pszczółek, Pingwinków, Jagódek i nie tylko), życzenia od i podziękowania dla gości (byłej pani dyrektor, emerytowanych nauczycielek, Rady Rodziców, władz miasta, wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej). A jak było rodzinnie, wesoło, uroczyście, po prostu wspaniale – sami zobaczcie.

My też tam byliśmy, z zachwytem patrzyliśmy, wspomnień wysłuchaliśmy, hymn przedszkola odśpiewaliśmy 😊

A wszystkim z Bajkowego Wzgórza i – i tym z poprzednich 30 lat, i tym z kolejnych wielu – życzymy: niech Wam się wiedzie. Bajkowo 😊
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).