Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Bezpieczny skatepark

04 sierpnia, 2020

Były wykłady o bezpiecznym poruszaniu się na rolkach, zajęcia z instruktorem, pokazy jazdy wyczynowej w wykonaniu mistrzów, prezenty dla uczestników, a przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy. Akcja “Bezpieczny Skatepark”, zorganizowana przez policję i Wydział Edukacji, Sportu i Zdrowia Urzędu Miejskiego, odbyła się 3 sierpnia w Szkółce Na Rolkach “Rolkowo” Tarnowskie Góry. Zobaczcie galerię zdjęć!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).