Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

#białoczerwoneTG czyli święto Flagi RP po tarnogórsku

01 maja, 2020

Sytuacja epidemiologiczna nie pozwala na zorganizowanie, jak to mieliśmy w zwyczaju od lat, rajdu z polską flagą, dlatego chcemy zaprosić tarnogórzan (i nie tylko) do świętowania w nieco “wirtualny” sposób. Ubierzcie biało-czerwone ubrania, przystrojmy domy kolorami naszej flagi i podzielmy się tymi kolorami przez umieszczenie zdjęć w komentarzach lub wysyłając je do nas w wiadomości prywatnej na miejskim profilu fb.

Pamiętajmy o oznaczeniu ich hasłem #białoczerwoneTG. Znak do startu damy 2 maja o godz. 8.00.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).