Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Bieg „Wilczym tropem”

22 lutego, 2023

W niedzielę 5 marca o godz. 10.00 w Parku Miejskim odbędzie się XI edycja patriotycznego biegu na dystansie 1963 metrów, upamiętniającego ostatniego żołnierza podziemia antykomunistycznego Józefa Frańczaka ps. „Lalek”.

Bieg organizowany jest pod hasłem „Tropem Wilczym”. 5. Pułk Chemiczny im. Leona Berbeckiego, który jest organizatorem biegu, zaprasza wszystkich chętnych, w każdym wieku i stopniu zaawansowania biegowego do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Zbiórka uczestników biegu do godz. 9.45 na boisku przy Muszli Koncertowej. Przy okazji imprezy w godz. 10.00-13.00 na miejscu oglądać będzie można sprzęt wojskowy będący na wyposażeniu Pułku.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).