Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Co za weekend MKS-u Skarbek!

05 czerwca, 2023

Tenisistki MKS Skarbek Tarnowskie Góry przywiozły z weekendowych mistrzostw Polski worek medali!

Nie dość, że Natalia Wszołek WSZOŁEK została mistrzynią Polski, to na „dokładkę” młodzieżowa drużyna dziewczyn została wicemistrzyniami kraju‼️

To nie koniec: Julia Bartoszek zdobyła brąz w grze deblowej, a w rozgrywanych w Gliwicach Mistrzostwach Polski Żaków Natalka Wszołek w grze singlowej nie miała sobie równych i po bardzo dobrych pojedynkach wywalczyła upragniony tytuł Mistrzyni Polski!!!!

Na koniec w deblu w parze z Nicol Bartoszko (KS Bronowianka Kraków) zajęła jeszcze 5 miejsce!

W tym samym czasie w Szczawnie Zdroju w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w turnieju drużynowym Nasz zespół kobiet w składzie: Julia Bartoszek, Julia Tomecka, Klaudia Franaszczuk oraz Ewa Filiczak wywalczył srebrny medal! Brązowy medal w grze deblowej zdobyła Julia Bartoszek w parze z Zuzanną Błażejewicz (Energa KTS Toruń)!
Co za ekipa…:)

#mkstg #mksskarbek #sporttg #tg #ilovetg #tarnowskiegóry #tenistołowy
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).