Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

COVID-19: ulgi dla przedsiębiorców

05 czerwca, 2020

Przypominamy, że Rada Miejska w Tarnowskich Górach mając na uwadze przeciwdziałanie oraz zapobieganie skutkom spowodowanym koronawirusem, podjęła dwie uchwały umożliwiające skorzystanie z ulg w podatku od nieruchomości.

Rada Gminy Tarnowskie Góry mając na uwadze przeciwdziałanie oraz zapobieganie skutkom spowodowanym koronawirusem, podjęła niżej wymienione uchwały:

  1. w sprawie udzielenia przez Gminę Tarnowskie Góry zwolnień z podatku od nieruchomości:

Uchwała Nr XXI/229/2020 z dnia 29 kwietnia 2020 r. : https://www.bip.tarnowskiegory.pl/a,89060,uchwala-nr-xxi2292020-rady-miejskiej-w-tarnowskich-gorach-z-dnia-29-kwietnia-2020-r-w-sprawie-udziel.html

    2. w sprawie przedłużenia terminów płatności rat podatku od nieruchomości przedsiębiorcom, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19:

Uchwała Nr XXI/228/2020 z dnia 29 kwietnia 2020 r. : https://www.bip.tarnowskiegory.pl/a,89061,uchwala-nr-xxi2282020-rady-miejskiej-w-tarnowskich-gorach-z-dnia-29-kwietnia-2020-r-w-sprawie-przedl.html
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).