Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

COVID19: Przysięga wojskowa online

06 listopada, 2020

Jutro (w sobotę 7.11) o godz. 11.00 na terenie 5 Pułku Chemicznego w Tarnowskich Górach, elewi III Turnusu Skróconej Służby Przygotowawczej złożą przysięgę wojskową na sztandar pułku. Ze względów bezpieczeństwa uroczystość złożenia przysięgi odbędzie się bez udziału rodzin i najbliższych. Rodziny i znajomych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tej podniosłej uroczystości poprzez łączenie się na żywo w formie online.

5 Pułk Chemiczny - uroczysta przysięga wojskowa - plansza informacyjna

Link do transmisji:

 

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).