Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

COVID19: TCK w czasie w kulturalnego lockoutu

06 listopada, 2020

W związku z ogłoszeniem nowych ograniczeń spowodowanych epidemią COVID-19 na terenie całej Polski Tarnogórskie Centrum Kultury zostało zmuszone ograniczyć obecność publiczności i uczestników zajęć w TCK (budynek w centrum oraz filie). Część zajęć została przeniesiona do strefy online!

Już teraz możemy zaprosić Państwa m.in. na:

– Transmisję online koncertu „Dwa Żywioły” w wyk. Wojciecha Ciuraja z zespołem (link do koncertu będzie zamieszczony na www.tck.net.pl).

– Wystawę „Marzyciel. Rzecz o Janie Nowaku” – którą wyjątkowo będzie można zobaczyć… w oknach budynku TCK.

Zostaną zorganizowane również zdalne zajęcia stałe i projekty:

– zajęcia językowe: Slavica i Bunka

– ZaGrajmy z TCK

– kierunek Muzyka

– Szkicownik

– Kraina Wyobraźni

Informacje o kolejnych zajęciach i wydarzeniach zostaną opublikonane wkrótce.
Zachęcamy do śledzenia strony internetowej www.tck.net.pl oraz Facebooka instytucji.


Dodajemy, że zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów i rekomendacją Biblioteki Narodowej od soboty 7 listopada do 29 listopada 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesław Lubosza wraz z wszystkimi filami będzie zamknięta dla użytkowników.

Terminy wypożyczenia książek zostaną automatycznie przedłużone i w okresie zamknięcia nie będą naliczane kary.

——————

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).