Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Czy wiesz, jakim budżetem dysponują Tarnowskie Góry?

08 lipca, 2020

Ile pieniędzy przeznacza się na inwestycje? Ile procent Twojego podatku dochodowego trafia do miejsca, w którym mieszkasz?

Czy wiesz, ile pieniędzy przeznaczane jest na funkcjonowanie komunikacji miejskiej 🚍🚃, lokalnej szkoły 🏣 czy na oświetlenie Twojej ulicy🚗? Teraz możesz to wszystko sprawdzić na stronie https://nacoidamojepieniadze.pl/budzet-miasta/tarnowskiegory/2020 Na co idą moje pieniądze to pierwsza w Polsce platforma, która opowiada o budżecie miasta – angażująco i ciekawie dla jego mieszkańców. Teraz wszystko jest proste i przejrzyste!
Koniecznie i udostępnijcie innym!Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).