Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Czysta Polska – pobierz ebook

22 maja, 2023

Pamiętacie, jak w ramach programu Czysta Polska w ubiegłym roku sadziliśmy drzewa i łąkę kwietną przy ul. Morcinka w Starych Tarnowicach? Teraz nasze miasto występuje w Ebooku „Czyste, Zielone Miasta w Polsce”.

W-booka można ściągnąć ze strony
https://www.programczystapolska.pl/…/ebook-czyste…/

W przygotowanym ebooku znajdziecie Państwo wszystkie miasta, jakie odwiedzono w 1. edycji projektu „Czyste, Zielone Miasta”. Sukcesywnie będzie on również uzupełniany o miejscowości z kolejnej edycji. W opisie każdego miasta przedstawione są walory przyrodnicze oraz ekologiczne działania podejmowane przez władze samorządowe i samych mieszkańców. Jest to prawdziwa kopalnia pomysłów i inspiracji do działania na rzecz planety, które inne miasta mogą wdrożyć także w swoim otoczeniu. Pokazujemy też dokładny przebieg akcji w poszczególnych miejscowościach oraz efekt naszych działań.

 

Program Czysta Polska w Tarnowskich Górach
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).