Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Czyste Powietrze – spotkanie informacyjne

31 stycznia, 2023

W związku z obowiązującą od 3 stycznia tego roku nową wersją Programu „Czyste Powietrze” nasz gminny Ekodoradca zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne. Odbędzie się ono w czwartek 9 lutego w godzinach od 17.30 w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego mieszczącej się w budynku przy ul. Sienkiewicza 2.

Spotkanie będzie poświęcone omówieniu zmian w Programie, nowych zasad jego funkcjonowania oraz odpowiedziom na zadawane przez Państwa pytania.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).