Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Dary dla Cichego Kąta. Czas na 1%

31 stycznia, 2023

Karma dla psów i kotów, ręczniki papierowe, zabawki, legowiska (była nawet kocia norka z wikliny papierowej) trafiły dziś do schroniska Cichy Kąt.

Kosze, do których każdy chętny mógł dorzucić coś od siebie, stały w Urzędzie Miejskim i CH Hala. Wczoraj delegacja zawiozła je do Cichego Kąta. Prócz darów było też sporo rozmów o zwierzakach (o Heksie –  domowniku Burmistrza, trzech kotach Pani Sekretarz), drapania za uszkami i podziwiania szlachetnej urody.

Dziękujemy za wszystkie dary.

Jeśli chcecie wspomóc Cichy Kąt, zachęcamy do przekazania 1 procenta. Informacje o tym, co może się przydać w schronisku, znajdziecie na: https://www.schronisko-ck.pl/
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).