Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

DK 11: uwaga na utrudnienia na trasie do Bytomia!

01 lipca, 2021

Po zerwaniu nawierzchni wczoraj na drodze nr DK 11 (ul. Korola) na odcinku od Obwodnicy do granicy z Bytomiem-Suchą Górą zaczęto układać pierwszą z dwóch warstw asfaltu. Prace mają potrwać do 17 lipca.

infografika - ulica i samochody

 Ruch na dwóch kilometrach drogi zarządzanej przez Katowicki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad prowadzony jest wahadłowo, więc na miejscu trzeba liczyć ze sporymi utrudnieniami i zatorami. Z ich powodu możliwe są kilkudziesięciominutowe opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej.
Katowicki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, który jest zarządcą drogi zapowiada, że prace potrwają do 17 lipca. W tej chwili budowlańcy mają wg planu pracować od rana do godz. 13.00, ale planowane jest – aby nie blokować drogi w godzinach szczytu – kontynuowanie prac wieczorami i nocą.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).