Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Do Tarnowskich Gór wraca kino samochodowe!

12 września, 2023

Kino Samochodowe powraca do Tarnowskich Gór w wielkim stylu!

Ponownie, jak to miało miejsce w przypadku Kina Plenerowego i Muszli Koncertowej, wykorzystujemy lokalną architekturę, którą zamieniamy w kino – ściana Hali Sportowej będzie pełniła funkcję ekranu!

 

Przed nami trzy  seanse:

– 15 września (piątek) – godz. 19.00

– 22 września (piątek) – godz. 19.00

– 29 września (piątek) – godz. 19.00

Miejsce wszystkich seansów: teren pomiędzy Castoramą a Halą Sportową w Tarnowskich Górach, znajdujący się przy Obwodnicy, ul. Bałtyckiej oraz ul. Olimpijczyków.

 

Wystarczy przejechać własnym samochodem na parking przy Hali Sportowej (Obwodnica 8) i zająć jedno z trzystu przygotowanych miejsc. Filmy zostaną wyświetlone na ścianie hali. Dźwięk będzie nadawany przez fale radiowe (należy ustawić radio na FM 104,8 MHz stereo z RDS – OHO FM). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na gości czekać będzie strefa gastronomiczna. Podobnie jak przy poprzednich spotkaniach w Parku Miejskim, to mieszkańcy będą wybierać film poprzez internetowe głosowanie. Odbywa się ono na facebookowym profilu Tarnogórskie Kino Plenerowe.

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).