Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Dodatkowe kursy autobusów dla uczniów

31 sierpnia, 2020

Od 1 września Zarząd Transportu Metropolitalnego wdraża pakiet zmian rozkładowych obowiązujących w dni robocze mające na celu zabezpieczenie dojazdów i powrotów dzieci i młodzieży do i z miejsc nauki.

W Tarnowskich Górach wzmocnienia będą dotyczyły kursów na godz. 8.00 i będą polegały na podwojeniu połączeń kierunków:

  • Strzybnica, Opatowice (linia 780),
  • osiedle Przyjaźń (linie 64 i 153)
  • Lasowice (linia 151, 179 – kurs do Świerklańca, Ożarowic i Miasteczka Śląskiego).
  • Dodatkowo wzmocniona jednym kursem w w godz. Od 6.30 do 18.00 zostanie linia 820.Wprowadzone zmiany należy traktować jako9 czasowe, uzależnione od rozwoju bieżącej sytuacji epidemiologicznej oraz liczby podwojonych pasażerów.Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).