Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Dzień kobiet po tarnogórsku

09 marca, 2023

Kilkaset tulipanów rozdał wczoraj na Rynku i ulicy Krakowskiej tarnogórzankom burmistrz Arkadiusz Czech wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej, radnymi i urzędnikami. Na tym jednak nie koniec.

Wręczania kwiatów w towarzystwie m.in. skarbnika Mariusza Konopki, radnych i urzędników rozdawał w okolicach południa. Świętowanie Dnia Kobiet miało ciąg dalszy po południu: po rozdawaniu kwiatów na Rynku i oraz wręczaniu życzeń i czekoladek urzędniczkom burmistrz Arkadiusz Czech i jego zastępca Bartosz Skawiński kolejne życzenia i kwiaty przekazali przedstawicielkom tarnogórskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Wszystkiego dobrego dla Pań. Zawsze, nie tylko 8 marca! [WIDEO]

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).