Niedziela, 26 czerwca 2022r. | Imieniny: Jana, Pawla
Pokaż menu

Dzień Samorządowca – życzenia Burmistrza

27 maja, 2022

Dziś, w Dniu Samorządowca, chcę jak co roku podziękować wszystkim Pracownikom tarnogórskiego Urzędu Miejskiego, Radnym, wszystkim tym, którzy zwą się Samorządowcami.

Dziś, w Dniu Samorządowca, chcę jak co roku podziękować wszystkim Pracownikom tarnogórskiego Urzędu Miejskiego, Radnym, wszystkim tym, którzy zwą się Samorządowcami. To Wy codziennie pracujecie na rzecz mieszkańców, na rzecz naszego miasta, naszej wspólnoty. Pracujecie – w co wierzę i co widzę każdego dnia – rzetelnie, odpowiedzialnie i z sercem. To Wy jesteście najbliżej mieszkańców. To dzięki Waszej pracy nasze miasto jest gminą dobrą do życia: piękniejszą, bezpieczniejszą, wygodniejszą…

Dziękuję za każdy Wasz dzień na rzecz naszej wspólnoty!.

Życzę Wam zdrowia, satysfakcji, życzliwości i zrozumienia tak potrzebnych w Waszej, naszej wspólnej pracy.
Arkadiusz Czech, Burmistrz Tarnowskich Gór
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).