Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Dziś Dzień Straży Gminnej

29 sierpnia, 2023

Burmistrz składa Strażniczkom i Strażnikom życzenia:

Dziś Dzień Straży Gminnej. Przyznam, że wolę nazwę potoczną, bardziej ludzką: Dzień Strażnika Miejskiego! Bo to dzień każdego z Was – Strażniczek i Strażników, a nie samej instytucji.
Ściskam Wasze prawice symbolicznie i w realu. Bo Wasza praca też jest przecież realna. Dziękuję, że dbacie o bezpieczeństwo mieszkańców, porządek w mieście, przestrzeganie prawa, w tym również norm ekologicznych.
Charakter Waszej pracy nie jest łatwy, a Wasze interwencje najczęściej nie są oklaskiwane. Ale wiemy wszyscy: są potrzebne, Wy jesteście potrzebni!
Dziękujemy, że możemy na Was liczyć. To dla nas wszystkich ważne i cenne.
Drogie Funkcjonariuszki i Funkcjonariusze, życzę Wam kolejnych sukcesów, satysfakcji, przychylności i serdeczności za Wasze serca❤

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).