Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Ekodoradca zaprasza na spotkanie

25 sierpnia, 2023

Spotkanie rozpocznie się w czwartek 31 sierpnia o godz. 17.00 w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2.

W ramach spotkania można będzie uzyskać informacje na temat pozyskania dofinansowania do wszelkich przedsięwzięć, dzięki którym możliwa będzie poprawa jakości powietrza, ograniczenie niekorzystnego wpływu zanieczyszczeń na zdrowie i życie mieszkańców naszej Gminy i województwa śląskiego, a także obniżenie kosztów eksploatacji budynków mieszkalnych.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).