Poniedziałek, 26 lutego 2024r. | Imieniny: Miroslawa, Aleksandra
Pokaż menu

#GaszynChallenge w Tarnowskich Górach

18 czerwca, 2020

Nominowani przez Śląską Fundację Pasjonatów Techniki Militarnej “Garnizon Górnośląski” w #GaszynChallenge pracownicy Urzędu Miejskiego wzięli udział w akcji robiąc pompki i przysiady oraz wpłacając pieniądze na pomoc malutkiej Sandrze.

Tarnowskie Góry w #GaszynChallenge

Nominowani przez Śląska Fundacja Pasjonatów Techniki Militarnej "Garnizon Górnośląski" Górnośląski w #GaszynChallenge chyba daliśmy radę pompując i wpłacając pieniądze na pomoc malutkiej Sandrze. Do zabawy nominujemy: Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach, Tarnogórskie Centrum Kultury i TS Gwarek Tarnowskie Góry.Wpłaty dla Sandry: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra#gaszynchallenge #tg #tarnowskiegory #ilovetg #efekttg

Opublikowany przez Tarnowskie Góry Urząd Miasta Środa, 17 czerwca 2020

 

 

Wpłat dla Sandry można dokonać pod adresem: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra

Do zabawy nominujemy: Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach, Tarnogórskie Centrum Kultury i TS Gwarek Tarnowskie Góry.

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).