Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Gliwicka i Obwodnica: uwaga na utrudnienia!

16 marca, 2023

Dziś (16 marca) rozpoczął się remont nawierzchni na obwodnicy Tarnowskich Gór (DK 11) na skrzyżowaniu z ul. Gliwicką (DK 78) obejmujący – oprócz skrzyżowania – 400-metrowy odcinek obwodnicy do mostu nad torami kolei wąskotorowej.

Na miejscu wymieniane będą na całej szerokości drogi dwie warstwy asfaltu. W trakcie prac należy liczyć się z utrudnieniami w postaci zwężenia pasów jezdni, ruchem wahadłowym, ograniczeniem prędkości oraz ręcznym sterowaniem ruchem na skrzyżowaniu.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Katowicach informuje, że jeśli warunki pogodowe nie przeszkodzą, prace powinny zakończyć się do 24 marca.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).