Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora

Gwarki 2022: czwartkowe koncerty odwołane

08 września, 2022

Ze względu na burze i ulewy wieczorne koncerty pierwszego dnia Gwarków zostały odwołane. Ale jest też dobra informacja: Czesław Mozil ze Śląskimi Smykami wystąpi w Tarnowskich Górach 16 grudnia. O szczegółach poinformujemy.

O szczegółach będziemy informować.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.