Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Handel na targowiskach – zasady

06 maja, 2020

We wtorek 12 maja otwarte do handlowania zostaną place w centrum miasta oraz w Strzybnicy przy ul. Armii Krajowej. Handel będzie odbywał się na nich według określonych zasad bezpieczeństwa.

Przy każdym z placów ustawione zostaną stoliki ze środkiem dezynfekującym do rąk, klienci i sprzedawcy będą zmuszeni o stosowania się do poniższych zaleceń.

Sprzedający i klientów musi dzielić bezpieczną odległość – co najmniej 2 metry, sprzedawcy zobligowani będą do regularnej dezynfekcji powierzchni z którą mają styczność klienci.

Nad przestrzeganiem tych zasad czuwać będą cały czas obecne na miejscu osoby nadzorujące handel. Jeśli chodzi o noszenie maseczek i inne zasady bezpoczeństwa – obowiązywać będą ogólnopolskie przepisy. A więc: usta oraz nos w przestrzeni publicznej muszą być zakryte, na rękach muszą być rękawiczki jednorazowe.

Poniżej plakaty informacyjne, które znajdą się na placach handlowych.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).