Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

I LOVE TG czyli sprzątam po swoim psie!

13 marca, 2024

Brakło ci worków na „prezenty” Twojego pupila na spacerze? Mamy coś dla Ciebie. Dzięki współpracy ze sklepem e-hunter w Urzędzie Miejskim czekają na Ciebie woreczki na psie odchody wraz z dodatkowym upominkiem!

W „zestawach”, które znajdziecie w pokoju nr 28 w budynku Urzędu Miejskiego na ul. Sienkiewicza oraz Punkcie Informacji o Mieście na parterze Ratusza, są także nasiona kwiatów, aby obieg „materii” był w przyrodzie pełny.

– Zestawy rozdajemy chętnym także przy wydawaniu brązowych worków na odpady biodegradowalne – informuje Krzysztof Czarnecki z Miejskiego Wydziału Gospodarki Miejskiej.

Jeden zestaw przysługuje dla jednego właściciela psa. Worki będą wydawane w godzinach pracy urzędu (poniedziałek w godz. 7.30-17.00, wtorek – piątek w godz. 7.30-15.30) do 28 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.