Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

I po biletach…

20 lipca, 2020

Dokładnie o godz.18.20 skończyliśmy wydawanie bezpłatnych biletów do naszych zabytków UNESCO – Zabytkowej Kopalni Srebra i Sztolni Czarnego Pstrąga. W godzinach od 10.00 do 18.15 wydaliśmy wszystkie wejściówki przygotowane w ramach akcji Urzędu Miejskiego i Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej „UNESCO dla tarnogórzan – cudze chwalicie – swego nie znacie”, których było 1526. Bilety dla siebie i swoich rodzin odebrało 227 tarnogórzan.

Dziękujemy Wam za cierpliwość i wytrwałość. Wiedzieliśmy, że zainteresowanie będzie ogromne, ale nie spodziewaliśmy się, że wszystkie bilety rozdamy w jeden dzień. Jedno jest pewne – walczyliśmy dla Was do ostatniego biletu i prawie do upadłego. Nasza koleżanka Asia zdarła gardło i chyba jutro słowa do nas nie powie 🙂
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).