Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

ILOVETG czyli tarnogórskie śpioszki dla noworodków

02 czerwca, 2023

Nowonarodzeni tarnogórzanie (i nie tylko oni) będą teraz dostawać tarnogórskie śpioszki.

Z okazji Dnia Dziecka zastępca burmistrza Bartosz Skawiński wraz z przedstawicielami Urzędu Miejskiego przekazał Oddziałowi Ginekologiczno-Położniczemu w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym S.A. 500 śpioszków z napisem „ I LOVE TG” dla maluchów. Takie prezent to efekt zapytania urzędników, co na takim oddziale jest maluchom i ich mamom najbardziej potrzebne.
– Śpioszki są zawsze „na czasie”, szczególnie takie – śmiali się pracownicy szpitala.

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).