Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Informacja o błędach w konkursie na tworzenie warunków rozwoju sportu

22 czerwca, 2020

Informacja o złożonych ofertach, spełniających i nie spełniających wymagań formalnych, w konkursie ofert na realizację zadania publicznego pn. „Tworzenie warunków do rozwoju kultury fizycznej, w tym sportów drużynowych a w szczególności piłki nożnej”

Wykaz błędów formalnych w ofertach na zadania z zakresu „Tworzenia warunków do rozwoju kultury fizycznej, w tym sportów drużynowych a w szczególności piłki nożnej”

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).