Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

IPH 30 lat już ma!

01 marca, 2024

Izba Przemysłowo-Handlowa w Tarnowskich Górach świętowała w piątek 30 lat.

– Gdyby nie rozwój przedsiębiorczości, to co by było z rozwojem samorządności? I śmiem twierdzić: również odrobinę vice versa 😊. Bo przecież wspomagamy się wzajemnie. Za te 30 lat wspomagania dziś, w imieniu samorządów terytorialnych, chcieliśmy państwu podziękować – mówił burmistrz Arkadiusz Czech w czasie uroczystości w Tarnogórskim Centrum Kultury.

Podziękowania i medale otrzymało też kilkunastu panów, którzy od wielu lat wspierają misję Izby, a Odznaczenia Zasłużony dla Województwa Śląskiego – dwoje działających w biznesie.

A skoro już o nagrodach – wspomnimy tylko, że uroczystość zakończył koncert Magdy Magic Piskorczyk, wokalistki i multiinstrumentalistki, 9-krotnej wokalistki roku, trzykrotnie nominowanej do Fryderyka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).