Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Jak pracuje Urząd Miejski w czasie epidemii

01 maja, 2020

Dziś po raz kolejny odwiedzamy z naszą kamerą Urząd Miejski w Tarnowskich Górach. Tym razem zobaczymy jak w czasie epidemii działa Wydział Informatyki, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami. Zapraszamy!

Jak działa Urząd Miejski w czasie epidemii

Dziś po raz kolejny odwiedzamy z naszą kamerą Urząd Miejski w Tarnowskich Górach. Tym razem zobaczymy jak w czasie epidemii działa Wydział Informatyki, Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami. Zapraszamy! 🙂 #ilovetg #tarnowskiegory

Opublikowany przez Tarnowskie Góry Urząd Miasta Środa, 29 kwietnia 2020
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).