Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Japonia w Tarnowskich Górach – Bunka Festiwal

18 września, 2023

Japonia w Tarnowskich Górach? Oczywiście! Kultura Japonii towarzyszy nam na co dzień bardziej niż nam się wydaje.

Bunka Festiwal to swoiste dni japońskie w Tarnogórskim Centrum Kultury. W programie wydarzenia proponujemy m.in. spotkania z niezwykłymi ludźmi, dawkę zaskoczeń po poznaniu nieoczywistych ciekawostek dotyczących kraju samurajów, odkrycia kulinarne czy element rywalizacji w towarzystwie znanych na całym świecie japońskich stworków. To będzie edycja ze smakiem, gdyż w tym roku zorganizowaliśmy dwa wydarzenia będące ucztą nie tylko dla duszy, ale też i ciała. Cieszymy się, że nasze zaproszenia przyjęli wyjątkowi goście. Ich doświadczenie i wiedza na pewno pozwoli zgłębić wiedzę na temat Kraju Kwitnącej Wiśni. Będzie to doskonała okazja, żeby z nimi porozmawiać i  jeszcze lepiej poznać tak odległą a tak bliską – kulturę Japonii. Japonia na wyciągnięcie ręki w Tarnowskich Górach! Zapraszamy do zapoznania się z programem Bunka Festiwal 2023.

Program Bunka Festiwal 2023:

21 września (czwartek)

22 września (piątek)

23 września (sobota)
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).