Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Jubileusze małżeńskie czyli do zobaczenia na kolejnych!

07 lutego, 2023

– To, że spędziliście ze sobą tyle lat świadczy o tym, że to, co było na początku, to uczucie, było prawdziwe – powiedział jubilatom obchodzącym w tym toku 50., 55. i 60. rocznicę ślubu burmistrz Arkadiusz Czech.

Trzynaście takich par spotkało się dziś w Sali Ślubów na uroczystości wręczenia medali („Złote Gody”) oraz dyplomów, kwiatów i prezentów.
Wśród jubilatów znaleźli się:
Lucyna i Ryszard Dziurowie, Maria i Marian Michalscy, Urszula i Józef Kupcowie, Maria i Bogumił Cwynarowie, Danuta i Jerzy Mielcarkowie, Pelagia i Józef Matejczykowie, Aniela i Józef Kucharczykowie (50 lat), Dorota i Roman Krupiarzowie, Krystyna i Alfred Pośpiechowie, Joanna i Norbert Rekusowie, Krystyna i Eugeniusz Kiepurowie, Adelajda i Rajner Rzychoniowie (55 lat) oraz obchodzący 60-lecie małżeństwa Róża i Ryszard Krokowie.
– Do zobaczenia na kolejnym jubileuszu – powiedzieli ci ostatni.
Więcej zdjęć z uroczystości na profilu fb Urzędu Miejskiego
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).