Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Julia Duda 3 trójskoczkinią w Polsce!

04 sierpnia, 2021

JULIA DUDA zawodniczka Champion Lasowice – AZS AWF Katowice na Mistrzostwach Polski, w piątej próbie skoczyła na odległość 12.06m, ustanawiając tym skokiem swój nowy rekord życiowy !!

Julia Duda - fot. Tomasz Kasjaniuk Fotografia Sportowa

Sukces miał miejsce 30 lipca w trzecim dniu Mistrzostw Polski U 18, Włocławek 2021!
Dodatkowo DAGMARA STĘPIEŃ 12 trójskoczkinią w Polsce ! W swojej drugiej próbie skoczyła 10.97m!

Gratulujemy ze wszystkich sił – rozpiera nas duma !

fot. Tomasz Kasjaniuk Fotografia Sportowa

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.