Sobota, 27 maja 2023r. | Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny
Pokaż menu

Jutro otwierają się miejskie targowiska!

11 maja, 2020

Jutro otwarte do handlowania zostaną place w centrum miasta oraz w Strzybnicy przy ul. Armii Krajowej. Przypominamy obowiązujące w tej kwestii zasady bezpieczeństwa.

? Przy każdym z placów ustawione zostaną stoliki ze środkiem dezynfekującym do rąk, klienci i sprzedawcy będą zmuszeni o stosowania się do poniższych zaleceń.

? Sprzedających i klientów musi dzielić bezpieczna odległość – co najmniej 2 metry, sprzedawcy zobligowani są do regularnej dezynfekcji powierzchni, z którą mają styczność klienci.

? Nad przestrzeganiem tych zasad czuwać będą cały czas obecne na miejscu osoby nadzorujące handel.

? Jeśli chodzi o noszenie maseczek i inne zasady bezpieczeństwa – obowiązywać będą ogólnopolskie przepisy. A więc: usta oraz nos w przestrzeni publicznej muszą być zakryte, na rękach muszą być rękawiczki jednorazowe.

#TG #ilovetg #targowiska
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).