Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

Kamialinie dali koncert – rok 2021 można oficjalnie zacząć

25 stycznia, 2021

Mimo małych, spowodowanych problemami technicznymi, perturbacji sobotni koncert Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej online okazał się niebywałym sukcesem.

Przerwy spowodowane były problemami na łączach, które sprawiały, że dźwięk nie był początkowo czysty.

– Chcieliśmy, aby to co najważniejsze czyli dźwiek, był na najwyższym poziomie – mówili po koncercie muzycy, których transmisję 0bserowało momentami ponad 300 osób z całrgo świata.

–  Dobrze, że jesteście! Cudownie się Was słucha – pisali internauci. – Już czekamy na zapowiedziany koncert wiosenny – pisali inni żywiąc nadzieję, że zapowiedziany koncert wiosenny będzie można posłuchać na żywo.

– My też wolimy grać na żywo, ale bez koncertu noworocznego – nawet wersji online – nie wyobrażamy sobie naszego muzycznego życia – powiedzieli po koncercie muzycy.

Transmisja część 1

Transmisja część 2

Część 3 – “właściwa”

Transmisja na fb:

facebook.com/pkod.tg/videos/273839110831737

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.