Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Klarnetowe Tarnowskie Góry

30 sierpnia, 2023

– Ta grupa to przysłowiowa petarda, znakomita ekipa! Brawa za poziom, determinację i talent – powiedział prof. Roman Widaszek na zakończenie tegorocznych Mistrzowskich Kursów Klarnetowych. Ten jeden z kilkorga wykładowców dał w sobotni wieczór z 26 młodymi klarnecistami kończący kursy koncert w kościele ewangelickim.

Więcej zdjęć z koncertu: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=um.tarnowskiegory&set=a.309706744975645 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).